خانه / نکات مهمی درباره مدیریت وب سایت:

طراحی سایت و اپلیکیشن دلخواه شما

نکات مهمی درباره مدیریت وب سایت:

 
اگر در حال حاضر در کسب و کار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خود با مشکل روبروهستید و قصد دارید در سال جدید در دنیای دیجیتال حضوری مناسب داشته باشید، باید از همین الان به فکر برنامه ریزی برای کسب و کار خود باشید.
در این مقاله از طراحی سایت پرتال، قصد دارم مواردی که دربرنامه ریزی برای کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را برایتان نام ببرم. به کمک این موارد قادر هستید، تاثیر بیشتر و بهتری بر روی کاربران سایت خود داشته باشید و به این ترتیب درآمد بیشتری کسب نمایید.
با سایت ساز پرتال همراه باشید.
[rtl]مرتب سازیاطلاعات تماس کاربران را در پایگاه داده طراحی سایت[/rtl]
آیا قصد دارید به مشتری که نزدیک به ده سال است با اوارتباط نداشته اید به منظور فرا رسیدن سال نو، کارت پستال بفرستید؟ مطمئناً پاسخ تان منفی است. ارسال چنین پیغام هایی برای این دسته از افراد نمی تواند به کسب و کار شما کمک کند.
بهتر است کاربران خود را در پایگاه داده وب سایت خود طبقهبندی کنید. برای این کار می توانید از برچسب ها یا فولدرهایی ایجاد کنید و مشتریان خود را بر اساس درجه اهمیت در آن ها ذخیره کنید. نام گذاری این پوشه ها می تواند به صورت A، B، Cو ... صورت بگیرد.
گروه A را به کاربرانی اختصاصدهید که طی 12 ماه گذاشته با آنها در تماس بوده اید و با آنها همکاری کرده اید. گروه B مربوط به مشتریانی است که در 12 ه گذشته با آنها به صورت حضوری یاتلفنی ارتباط نداشته اید.
می توانید گروه C را به کاربرانی اختصاصدهید که تا به حال به طور فیزیکی با آنها در ارتباط نبوده اید، اما ارتباطات غیر مستقیم کاری با آنها داشته اید. همچنین، می توانید گروه Dرا به کاربرانی اختصاص دهید که مدت زمان بسیار زیادی است که با ایشان در ارتباط نبوده اید. این افراد معمولاً به پیام ها، تخفیفات و سایر ایمیل ها یا تماس های شما پاسخ نمی دهند. این گروه را از پایگاه داده خود حذف نمایید.
[rtl]تماس گرفتن بامشتریان وب سایت[/rtl]
اگر می خواهید تا در سال 1395، کسب و کار موفقی داشتهباشید، پس امروز شروع نمایید تا با مشتریهای و کاربران موجود در پایگاه داده تان حرف بزنید. فهرست کاربران خود را تقسیم نمایید و هر روز به 10 تا 20 نفر از اشخاص موجود در فهرست تماس حاصل نمایید. به آن ها بگویید که می خواهید برای شان کارت پستال سال نو بفرستید.
از این رو، قادر هستید حتی تاریخ تولد مشتریهای خود را درجایی ثبت نمایید و هر زمان که موعد آن ها فرا رسید با آن ها تماس گرفته و یا کارت پستالی برای شان بفرستید. از این جهت شما به طور دوستانه کسب و کار و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 فروشگاهی خود را به آن ها یادآوری می نمایید.
[rtl]بروزرسانی طراحیسایت[/rtl]
آخرین باری که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خود را بازسازی کردید، چه وقتی بود؟ تا به حال اشکالات سایت خودرا رفع کرده اید؟ آیا وبلاگی در طراحی سایت خود دارید؟ آیا در طراحی سایت خود دارای دکمه های فراخوانی به مشارکت هستید؟ طراحی سایت های تجاری موفق و سودمند، دارای مطلبهایی پراهمیت و بروز (مانند وبلاگ) و دکمه های فراخوانی به مشارکت هستند. ( این دکمه های می توانند راهنمای موردهای قابل دانلود، سفارش کالا و یا خدماتی از طراحی سایت، و یا تکمیل فراست که نیاز به اطلاعات تماس و آدرس ایمیل مشتریهای طراحی سایت دارد).
[rtl]بررسی بیست فروشآخر وب سایت[/rtl]
بیست مشتری طراحی سایت آخر شما از کدام منابع حاصل شدند؟آیا سیستمی در طراحی سایت خود دارید تا از مشتریهای بابت گزینش سایت و کسب و کار تان تشکر نمایید؟ قادر هستید با ارسال ایمیل هایی، از مشتریهای طراحی سایت خود قدردانی نمایید. از این رو بیشتر در یاد آن ها باقی می مانید.
دانستن این که فروش کالاها و خدمات طراحی سایت تان از کداممنابع بیشتر حاصل شده است، برای معین نمودن اینکه درآمد سال آینده تان از کدام منابع بیشتر کسب خواهد شد و بایست چه موردهایی را برای این منابع در طراحی سایت خود بهینه سازی کنیم، خیلی ضروری است. آیا روی موردهایی در کسب و کار و طراحی سایت تان سرمایه گذاری می نمایید که هیچ سودی برای تان نداشته است؟ آیا بازاریابی به وسیله ایمیل را در کسب و کار و طراحی سایت خود به کار می برید؟ تبلیغات روزنامه ای چطور؟
بر روی 20 فروش و یا 20 مشتری آخر طراحی سایت و کسب و کارتان فوکوس نمایید تا درک مناسبی از اینکه سال آینده بایست روی چه موردهایی سرمایه گذاری نمایید، داشته باشید. از این رو قادر هستید به دارا بودن یک کسب و کار موفق بیشتر امیدوار شوید.
[rtl]رقیبان وب سایتخود را بشناسید[/rtl]
رقیبان تجاری شما چه کسانی هستند؟ آن ها در طراحی سایت و یادر کسب و کار خود چه مولفه هایی دارند که از شما مناسب هستند و سبب موفقیت شان شده است؟ ساعاتی را به تحقیق راجع به رقیبان تجاری تان اختصاص دهید. طراحی سایت های شان را ارزیابی نمایید، کالاها و خدمات که ارائه می دارند را زیر نظر داشته باشید تا قادر باشید به راز موفقیت شان پی برده و این راز را در طراحی سایت و کسب و کار خود نیز به کار ببرید.
ما نیز همواره فهرستی از رقیبان خود در اختیار دارم. هر سالاین فهرست را بروزرسانی می کنم تا بیشتر خود و کسب و کارم را ارتقاء دهم و کشف کنم که در کدام قسمت های کسب و کار و سایت خود، خطای نموده ام. چه باور نمایید یا خیر، رقیبان تان در برخی موردهای مناسب از شما عمل می نمایند. از این رو، بایست بدانید که در سال جاری روی کدام قسمت های کسب و کار تان بایست بیشتر فوکوس داشته باشید. بنابراین قادر هستید هر سال، طراحی سایت و کسب و کار خود را ارتقاء دهید.
[rtl]برآورد هزینه هاو درآمدهای وب سایت (طراحی سایت)[/rtl]
هزینه و درآمدهای تان را در سال گذشته ارزیابی نمایید ودریابید که از کدام قسمت هایی که روی آن ها سرمایه گذاری کردید، سود به دست آوردید و از کدام قسمت ها ضرر دیده اید. شما هر سال برای سیستم های تکنولوژی یافته، برنامه های بازاریابی و رسانه های اجتماعی پول پرداخت می نمایید که شاید حتی یک بار هم از آن ها در کسب و کار خود استفاده ننمایید. وقتی که در این شرایط قرار دارید، زمان هایی را اختصاص دهید تا دریابید اگر روی منابع پر استفاده و پر کاربرد در طراحی سایت و کسب و کار تان سرمایه گذاری نمایید و باقی موردهای را حذف نمایید، سود شما به چه میزان افزایش می یابد؟
شما قادر هستید دو ماه پیش از پایان سال نیز این کار رااجرا کنید. شما نبایست این کار به تعویق بی اندازید تا ضررهای بیشتری گریبان گیرتان شود. هر زمان که روی این موردهای فوکوس نمایید، به نفع کسب و کار تان است.
[rtl]استخدام یک تیممناسب[/rtl]
پاییز مناسب ترین زمان برای معین نمودن این است که آیا همهاشخاص تیم کسب و کار تان، به درستی کار می نمایند و کارشان بر بهبود کسب و کار تان اثر دارد یا خیر. اگر کارمندانی دارید که سبب به وجود آمدن اشکالاتی در سیستم کسب و کار تان شده اند، این اشکالات را رافع نمایید و یا در نهایت آخر اگر مجبور شدید، آن ها را اخراج نمایید.
در ماه ژانویه سعی نمایید به تشخیص صلاحیت کارمندان خودبپردازید. در صورتی که احتیاج دارید، قادر هستید اشخاصی را نیز استخدام نمایید تا پیش از شروع سال به آن ها فرصت آشنایی به کسب و کار تان را بدهید.
به یاد داشته باشید که اصل کسب و کار بر پایه ی این است کهدر آستانه هر سال جدیدی، مروری بر عملکردهای خود داشته باشید و به به چه نحوی مناسب شدن کسب و کار خود در سال آینده خیلی فکر نمایید.
توجه به مشتریان وب سایت نه تنها در طول سال اهمیت دارد،بلکه در پایان سال ضرورت بیشتری دارد و الزامی است تا دریابید که کدام مشتریهای سایت تان برای شما سودمند هستند و کدام یک از شما خرید نمی نمایند. از این رو قادر هستید روی نقاط قوت خود بیشتر کار نمایید و نقاط ضعف تان را نیز برطرف سازید و کسب و کار خود را ارتقاء دهید. از این جهت است که قادر هستید کاربران سایت خود را افزایش دهید.

هنگامی که در پایان سال با گفتن تبریک ساده و یا ارسال کارتپستال، کسب و کار خود را به مشتریهای یادآوری می نمایید، آن ها حس می نمایند که چقدر برای شما ارزشمند هستند و همواره همراه کسب و کار تان باقی خواهند ماند.

طراحی سایت و اپلیکیشن دلخواه شما

درباره alfa

حتما ببینید

روزمرگی

اول یه سوال کاملا بی ربط به پست: کسی اینجا تعبیر خواب بلده؟ یا کسی رو میشناسه که بلد باشه؟ 

احساس میکنم همه‌چی خیلی پیچیده و کسل کننده‌ست. صبح ساعت ۶ بیدار شو، سریع حاضر شو، کیفتو بچین، نگاه کن چیزی جا نمونه، حواست باشه قاشق ببری بی قاشق نمونی:| [وی بارها سابقه این مورد را داشته و بی ناهار مانده] ، سوار سرویس شو، گاهی خیره به خیابون و آدما، هدیه سوار میشه و فقط سلام میدیم، چند وقتی میشه به دلایلی سعی کردم زیاد دمخور نشم باهاش! خوبه که خودش حالیش میشه و سعی نمیکنه نزدیک شه! البته درسته که هر بار با یه لحن خاصی میگه خوبی؟ چیزی شده؟ و من با خنده میگم نه :)) اما میدونم منظورش از این سوال اینه که چرا اینجوری شدم باهاش! البته که خودشم میدونه، ولی خا.. توی سکوت به سمت مدرسه میریم(البته حدود یه هفته یا دو هفته‌ست که اینطور شده و حرف نمیزنم!وگرنه تا قبلش نمیشد ساکتم کرد:دی الان هم چون خوشم نمیاد باهاش هم‌صحبت شم حرفی نمیزنم)، مثه هر روز بازم موقع ورود به شهرک نگاه میکنم ببینم کوروش هست یا نه (کوروش یکی از سربازاست D: ریشاش بلند بود و به نظرم شبیه کوروش بود واس همین تو ذهنم بهش میگم کوروش D: ) بازم نیستش! با خودم میگم شاید ریشاش رو زده واس همون دیگه نمیشناسمش :دی یا شایدم خدمتش تموم شده!

اون اوایل از دم در تا کلاس رو با هدیه میرفتیم و حرف میزدیم! الان حتی اگه باهم بریم هم حرفی نمیزنیم :) بلند توی کلاس سلام میکنم، تعداد کمی جوابمو میدن و بچه‌ها اون عقب طبق معمول دهن کجی و مسخره میکنن :)) (نمیدونم چرا بازم هر روز اینکارو میکنم با اینکه میدونم اینجا مثه اونجا نیست و کسی جواب نمیده) بی قید شونه‌هامو بالا میندازم و کیفمو و ساک ظرف غذامو میذارم زمین، دنبال کسی برای صحبت میگردم. پیدا که شد حرف میزنم، نبود هم ظرف غذامو برمیدارم و توی گرمکن و یخچال میذارم، اگه درسی داشتم میرم میخونم وگرنه به سمت ۱۰۵ میرم و با مهسا حرف میزنیم :) پریناز که اومد با مهرا میریم یه جا پیدا میکنیم و برای iypt درس میخونیم یا کارای دیگه، گاهی هم تا زنگ پیش مهسا میمونم، سر کلاس بستگی داره چی باشه! یا درس گوش میدم یا واس خودم چیزی مینویسم و یا روی میز شعر مینویسم :) گاهی حرف میزنم و پریناز همش میگه آنه بسه، آنه ساکت و من به صورت دو نقطه دی نگاش میکنم و باز به حرف زدن با فری ادامه میدم D: اونم کلافه میشه و حرص میخوره، هر زنگ همینطور پیش میره، گاهی هم سر کلاس نمیریم و میریم بالا کارای iypt رو انجام میدیم، یا هم من تو تنهایی خودم غرقم و پریناز و مهرا باهم حرف میزنن، تمام تلاشمو میکنم به حرفاشون گوش ندم! زنگای تفریح یا تو کلاسم تنها یا هم میرم پیش بچه‌ها ینی مهسا، روژین، فاطمه‌زهرا، سپیده و گاهی هم پریناز همراهم میاد! ناهارمو خیلی وقتا تنها میخورم، البته گاهی با پریناز و گاهی هم بچه‌ها میخوریم، ینی کنار هم میشینیم میخوریم :) دو سه روز در هفته هم که تمرین فوتساله و نمیرسم ناهار بخورم. حسابی خودمو نشون دادم و بهترین بازیکنشم :) ( عاخ خاک تو سر شدم :/ مربیمون شمارشو داد نوشتم رو دستم که بهش پیام بدم بعد الان پاک شده :| ) زنگ اخر که میخوره وسایلمو جمع میکنم برعکس اون اوایل که یا من یا هدیه واس هم وایمیستادیم، سرمو میندازم پایین و میرم، اونم همینطوره :) گاهی توی سرویس حرف میزنیم همه باهم و میخندیم، گاهی من و هدیه دوتایی و گاهی هم سکوت ماشین رو فرا میگیره. به بیرون دقت میکنم! گاهی ناخودآگاه حرفی میزنم که قرار بود توی ذهنم باشه و براشون عجیبه که من به این چیزا دقت کردم :/ مثلا اینکه هر روز دو پسر دوچرخه سوار رو میبینم. امروز که نبودند ناخوداگاه گفتم نیستن و هدیه پرسید کی؟ و مجبور شدم توضیح بدم :/ یا مثلا یه بار گفتم چه جالب که این ماشینه همیشه همین ساعت و لحطه که ما از این خیابون میگذریم اونم میگذره یا مثلا کوروش رو که یه بار بهش گفتم گفت تو دیوانه‌ای :/ میدونید دیگه عادت کردم اینجا بهم بگن دیوونه‌ای و یا عجیب به نظر برسم :) مهرا توی گوشیش منو پوکر لفینگ سیو کرده D: میگه هم خوش خنده‌ای هم خیلی پوکری :))) سرکوچه پیاده میشم و میگم ممنون، میرسم خونه، طبق معمول تنهام! لباسامو در میارم و گوشیمو روشن میکنم. توی تلگرام و اینجا چرخی میزنم، چمد روزی شروع کرده‌ام وبلاگ یاسی ترین رو از اول میخونم :) خیلی کار جالبیه :)  گاهی ۳و نیم گاهی ۴ و گاهی حتی ۵ شروع به درس خوندن میکنم. تا اخر شب قبل از خواب پشت میز توی اتاقم هستم. فک کنم اخر سر کمر درد بگیرم :/ عاخه غیر زمان خواب بقیه روز رو پشت میزمدرسه یا خودم نشستم :/ شب ساعت ۱۱ میگم شب بخییییر :) و با گوشی میروم توی تخت. کمی گوشی و چت و این بساط‌ها و بعد هم لالا. فردا صبح باز ۶ بیدار میشم، زود حاضر میشم و همه چیز باز تکرار میشه! به دور از هرگونه هیجانی! البته از حق نگذریم امتحانات خودشان هیجان زیادی دارن :| 

درس، امتحانای پشت هم، تکلیفای کمر خم کن :|،  کارای iypt، فوتسال، آدما، رفیقم، نقاشی خونه و رو هوا بودن همه‌چی، تغییر تاریخ آزمون سمپاد و افتادنش توی آذر -_-  و و و ...

امیدوارم تنیس اخر هفته حداقل بهم نخوره و بریم! شاید کمی از این حال در بیام. 

این روزا بیشتر از هروقت دیگه‌ای دلم کتاب میخواد! هشت کتاب سهراب رو دارم میخونم ولی اون شعره! من دلم رمان میخواد! یه چی که بشه توش غرق شد و از فکر همه‌چی اومد بیرون! 

تصمیم گرفتم خیلی هم ساکت نباشم! اینجا فکر میکنند من خیلی مظلومم :/ درسته که تا حدودی هستم ولی نه اینقدر! اما جالبیش اینجاست که فکر میکنن من خیلی رک هستم! البته که هستم ولی نه تا این حد :/ اوندفه پریناز میگفت " تو خیلی رکی قشنگ حرفتو میزنی" این روزا سعی کردم جواب حرف‌ها رو بدم! مخصوصا حرفای مهرا. به نظرم بهتره بهش حدشو نشون بدم :) و یا نشون بدم اونقدرا هم بی زبون نیستم و قرار نیست همیشه در برابرش سکوت کنم و بگذرم.