خانه / خلق عظيم پيامبر

طراحی سایت و اپلیکیشن دلخواه شما

خلق عظيم پيامبر

كتاب «خلق عظيم پيامبر اعظم(ص)» با محوريت نشان دادن شخصيت پيامبر اكرم(ص) و اخلاق ايشان در زمينه‌هاي گوناگون در سه بخش به چاپ رسيده است.


بخش نخست اثر با عنوان «رحمت پيامبر خاتم(ص) نسبت به بشر و حقوق انسان» است كه نگارنده در اين بخش به زندگي‌نامه پيامبر اكرم(ص)، سفارش‌هاي پيامبر درباره مهرباني با مردم، رأفت ايشان نسبت به كودكان و صلح و ظلم از نگاه حضرت محمد(ص) مي‌پردازد.


دومين بخش كتاب با عنوان «رأفت پيامبر اعظم(ص) نسبت به حيوانات» به بررسي نظر پيامبر اكرم (ص) نسبت به حيوانات مي‌پردازد.


خوانندگان در اين بخش با موضوعاتي چون كليات حقوق حيوانات در قرآن كريم و سنت پيامبر (ص)، سفارشات پيامبر اكرم(ص) در رابطه با حقوق حيوانات و سيره پيامبر درباره مهرباني با حيوانات و نهي از آزار آن‌ها را مي‌خوانند.


احمدي‌خواه سومين بخش از اثر خود را به مهرباني پيامبر اكرم(ص) از زبان ديگران اختصاص داده كه در اين مبحث به بيان رأفت ايشان از زبان قرآن كريم، امام علي(ع)، امام حسن (ع) و امام حسين(ع)،انس ابن مالك، شاعران پارسي‌گو و... پرداخته است كه نگارنده در اين سخنان پيامبر را به عنوان الگويي براي جويندگان سعادت معرفي مي‌كند.


يكي از ويژگي‌هاي اين اثر ذكر حكايت‌هاي متعدد از زندگي پيامبر اكرم(ص) در رابطه با مباحث مطرح شده است.


احمدي‌خواه در هر فصل متناسب با موضوع بحث، حكاياتي را از زندگي ايشان نقل مي‌كند كه گويي تأكيد و سندي بر سخنان ذكر شده است. هر يك از اين حكايت‌ها از زبان ائمه اطهار(ع) و صحابه پيامبر (ص) نقل شده است كه از اين نظر از سند معتبري برخوردارند. «خلق عظيم پيامبر اعظم(ص)» به قلم علي احمدي‌خواه به همت انتشارات مسجد مقدس جمكران منتشر شده است.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 .

طراحی سایت و اپلیکیشن دلخواه شما

درباره alfa

حتما ببینید

خريد دستگاه اسکناس شمار

اين روزها با گسترش تجارت هاي مختلف و بازارهاي اقتصادي، هنوز در بسياري از موارد، پول نقد به ميزان بالا جابجا شده و مي بايست بسيار دقيق شمرده شوند. ديگر زمان آن گذشته است که بگوييم اسکناس شمار، مختص مکاني مانند بانک است. پول شمار يکي از حساس ترين سيستم هاي بانکي و فروشگاهي مي باشد که دقت شمارش در آن مهم ترين بخش يک دستگاه پول شمار مي باشد. هرچند بانکداران و حتي برخي از صاحبان مشاغل کوچک نيز به آن نيازمند هستند. خريد دستگاه اسکناس شمار به شما اين امکان را مي دهد تا اول از همه نيازي به شمردن پول نقد نداشته باشيد و دو اينکه دقت شمارش نيز افزايش يابد. بسياري از افراد هستند که بخاطر عدم داشتن دستگاه پولشمار، ضرر هاي فراواني را متحمل شده اند. اگر قصد خريد دستگاه پولشمار داريد، حتما به منابع معتبر مراجعه کرده و پس اطمينان، دستگاهي با ضمانت خريداري کنيد که پس از هرگونه بروز مشکل، شرکت فروشنده پاسخگو بوده و در کمترين زمان ممکن پاسخ مناسب داده شود.


راهنماي خريد دستگاه اسکناس شمار


راهنماي خريد دستگاه اسکناس شمار


از مهمترين نکات قبل خريد دستگاه، امکانات آن است. يکي از امکانات مهم دستگاه پول شمار، ويژگي تست اسکناس تقلبي است. متاسفانه اسکناس هاي تقلبي در بازار موجود هستند و بين مردم درحال استفاده است. تا وقتي که کسي اين ها را تشخيص ندهد، در بازار باقي خواهند ماند و ممکن است از بين پول هاي شما سر در بياورند. در هنگام خريد پول شمار، دستگاهي را انتخاب نماييد که بتواند در هنگام شمارش، اسکناس تقلبي را خارج کرده يا حداقل آن را تشخيص دهد. نکته بعدي، تسمه اي يا غلطکي بودن پول شمار است. متوسط عمر دستگاه هاي تسمه اي کمتر از غلطکي ها بوده و زودتر نياز به تعمير و يا تعويض دارند. همانند ساير تجهيزات، دستگاه اسکناس شمار نيز نياز به سرويس دوره اي دارد. سنسورها و قطعات دستگاه پس از مدتي کار ممکن است از کار بيافتند و يا ضعيف شوند. پس اگر به دنبال خريد بهترين مارک دستگاه پول شمار هستيد، به اين نکته توجه کنيد که گارانتي معتبر داشته باشد، زيرا در صورت سرويس و نياز به تعويض قطعات، مجبور به خريد مجدد و هزينه اضافي هستيد.