خانه / رژيم لاغري کالري شماري

رژيم لاغري کالري شماري

رژيم لاغري کالري شماري


رژيم لاغري کالري شماري يکي از استاندارد ترين رژيم هاي لاغري شناخته شده در جهان است. به قول دکتر کرماني: اين روش، يکي از راحت ترين و موفق ترين راه هايلاغري و کاهش وزن است. البته بيشتر مناسب کساني است که از معلومات خوبي، در ارتباط با تغذيه و نحوه محاسبه کالري برخوردارند.


صحت رژيم لاغري کالري شماري


ممکن است شما در مورد اينکه آيا روش رژيم لاغري کالري شماري موثر است يا نه، شک داشته باشيد. چون عده اي اصرار دارند که شمارش کالري مفيد است، چرا که به نظر آنها، از دست دادن وزن، به معني کاهش کالري ورودي، در مقابل کالري خروجي است.
در مقابل، برخي ديگر معتقدند، که شمارش کالري منسوخ شده و کار نمي کند. چون اغلب مردم بعد از ترک شمارش کالري، سنگين تر وزن، از زمان شروع مي شوند.


 


 


هر دو طرف ادعا مي کنند، نظرات آنها پشتوانه علمي دارد. که اين فقط، موضوع را گيج کننده تر مي سازد. اين مقاله، براي تعيين اينکه آيا شمارش کالري واقعاً موثر است، يک نگاه انتقادي بر شواهد دارد. اول از همه يه مقدار در مورد خود اصطلاح  کالري صحبت کنيم. ادامه مطلب را در سايت منبع دنبال کنيد...


 


منبع:  مديريت استراتژيک بدن براي چاقي لاغري رژيم لاغري و کالري شمار


برگرفته از نوشته:  رژيم لاغري کالري شماري

درباره alfa

حتما ببینید

حذف کنکور یک شبه و یک ساله اتفاق نمی افتد

حذف کنکور یک شبه و یک ساله اتفاق نمی افتد ,هماهنگی با آموزش پرورش

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: حذف کنکور یک فرآیند تدریجی است و یک شبه و یک ساله نمی توان این فرآیند را عملیاتی کرد.

مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو باخبرنگار مهرگفت: حذف کنکور یک فرآیند تدریجی است به اعتقاد من اصل حذف کنکور نیز اصل صحیح است اما یک شبه، یک ماهه و یک ساله نمی توان این فرآیند را اجرا کرد.

وی افزود: این فرآیند باید به صورت عملیاتی اجرا شود بنابراین زمان بر است و نیاز به هماهنگی با برخی دستگاه ها دارد.

معاون آموزشی وزارت علوم تاکید کرد: آموزش و پرورش دستگاهی است که باید بخش مهمی از هماهنگی را انجام دهد چرا که خوراک اصلی و ورودی های اصلی دانشگاه های ما از آموزش و پرورش است.

شریعتی نیاسر گفت: آموزش و پرورش به دلیل قدمت طولانی کنکور دانش آموزان را در مقطع سوم دبیرستان برای کنکور آماده می کند البته این روند طبیعی و درست است چرا که با شرایط فعلی باید دانش آموزان مستعد آماده موفقیت در کنکور باشند.

وی عنوان کرد: بنابراین اگر بخواهند سیاست ها برای کنکور سراسری تغییر کند و حذف شود به طور حتم این روند زمان بر است باید با آموزش و پرورش هماهنگی صورت گیرد.

معاون آموزشی وزارت علوم خاطرنشان کرد: برای حذف کنکور از اکنون باید برای سه تا چهار سال آینده برنامه ریزی شود چرا که دانش آموزان باید بدانند در یک مقطع زمانی کنکور حذف خواهد شد.

شریعتی نیاسر اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم نظام کنکور را اصلاح کنیم. دوره دبیرستان دانش آموزان ۴ سال است بنابراین دانش آموزان از ابتدای ورود به دبیرستان باید مطلع باشند که با رویکرد کنکور و تست زنی نباید درس بخوانند بلکه باید به مباحث درسی عمیق تر بپردازند.

وی گفت: بنابراین روش آموزش دانش آموزان از ابتدای ورود به دبیرستان نیز باید تغییر کند تا دانش آموزان دغدغه کنکور نداشته باشند و در فضای راحت تری آموزش ببینند.

منبع : خبرگزاری مهر

استاد سلام مرجع تخصصی برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی , هزینه تدریس خصوصی , تدریس خصوصی کنکور , تدریس خصوصی دروس عمومی کنکور , کلاس آنلاین و ... برای عزیزان دانش آموز آرزوی موفقیت دارد.